İyi Esneklik Çember Kablosu Tırnak Rengi Klipsleri

BÜYÜK MALZEME: Kablo pabuçlarımız PE'den ve 1 inçlik sertleştirilmiş çivilerden yapılmıştır. Asit direnci, korozyon direnci, iyi izolasyon, eskime direnci, güçlü taşıma kapasitesi. BENZER TASARIM: Tel mili, kılavuz ray veya boru hattına alternatif; Kısa vadede kabloların yönlendirilmesi için ideal çözüm ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

BÜYÜK MALZEME: Kablo pabuçlarımız PE'den ve 1 inçlik sertleştirilmiş çivilerden yapılmıştır. Asit direnci, korozyon direnci, iyi izolasyon, eskime direnci, güçlü taşıma kapasitesi.
BENZER TASARIM: Tel mili, kılavuz ray veya boru hattına alternatif; Bir ev sinema sistemi kurulumunda kısa süreli bir TV koaksiyel kablo veya bir ofis deposundaki uzun süreli anten kablosu gibi kabloların yönlendirilmesi için ideal çözüm. Tek parçalı bir kablo klipsi, ekstra parçalar içermeyen entegre bir çivi ile.
UYGULAMA: Evinizin veya ofisinizin çevresindeki çeşitli yüzeylere monte etmek için çivi ile birlikte gelir.
GELECEĞİM: Daire kablo klipsleri, daha temiz bir görünüm elde etmek ve gevşek kabloların açılmasını önlemek için duvarlara ve döşeme tahtalarına koaksiyel kablo yuvarlak kablolarını sabitlemenizi sağlar.


Sorgulama