Su geçirmez PG Tip Naylon Kablo Rakoru Eklemleri

Su geçirmez PG tipi naylon kablo bezi 1.Ürün Genel Bakış Konu: PG iplik Malzemeler: AC onaylı Naylon PA66 (Yanma Yeteneği UL 94V-2), (Yanabilirlik UL 94V-0 yapmayı kabul edin); BD parçaları için EPDM kauçuk, (Ayrıca süper kauçuk yapmak kabul: yüksek sıcaklık kauçuğu direnmek, güçlü direnmek ...
Şimdi konuş

Ürün ayrıntıları

Su geçirmez PG tipi naylon kablo rakoru
Ürüne Genel Bakış
Konu: PG thread
Malzemeler: AC onaylı Naylon PA66 (Yanıcılık UL 94V-2), (Yanıcılık UL 94V-0 kabul etmeyi kabul edin); BD parçaları için EPDM kauçuk (Süper kauçuk yapmayı kabul eder: yüksek sıcaklıkta kauçuğa direnir, güçlü asit / alkali direnci vs.).
Koruma derecesi: IP68
Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ila 100 ℃
Özellikler: Mükemmel tasarımdaki sızdırmazlık somunları ve sızdırmazlık somunları bir "tık" sese ve yeniden açılmaya, kabloyu sağlam bir şekilde tutabilir ve daha geniş bir kablo aralığına sahiptir. Tuzlu suya, zayıf asit, alkol, yağ, gres ve genel ödeme masasına karşı dayanıklıdır.
Renk: Siyah (RAL9005), gri (RAL7035), diğer renk isteğe bağlı olarak temin edilebilir.


Kablo Rakorlarının Yöntemleri ve Avantajları
Kablo rakoru kullanılırken, önce kilit somununu ve sızdırmazlık somununu sökün, ardından kablonun alt tabakanın deliğinden geçtikten sonra, kablonun arkasından kabloyla vucudun içinden geçirin, ilgili kabloya göre vücut ile kilitleyin. uzunluğu su, toz, tuz, zayıf asit, alkol, yağa dirençli olabilmesi için, alt tabakanın güvenli bir şekilde amacına ulaşmak için sızdırmazlık somunu ve gövdeyi son kilitlemek için vücudun içine kablo koymak, gres ve ortak ödeme gücü.


Uygulama endüstrisi
Kablo rakoru esas olarak sabit kablo kabininde yüksek ve alçak gerilim kablolaması için kullanılır. Söz konusu endüstrinin çoğunluğu. Örneğin, gayrimenkul endüstrisi, büyük bir gemi inşa endüstrisi, ağır makine endüstrileri, büyük otobüs üreticileri, yüksek hızlı demiryolu motorlu araç imalatı endüstrisi, elektronik sanayi, iletişim, vb. Kablo bezlerinin çok sayıda olması kablolama işleminde gereklidir.


Sorgulama