Su geçirmez MG Tip Naylon Kablo Rakoru Eklemleri

Ürüne Genel Bakış Konu: MG dişli Malzemeler: ACE parçaları için UL onaylı Naylon PA66 (Yanıcılık UL 94V-2), (Yanabilirliği UL 94V-0 yapmaya uygun kabul ediniz); BD parçaları için EPDM kauçuk (Süper kauçuk yapmayı kabul eder: yüksek sıcaklıkta kauçuğa direnir, güçlü asit / alkali direnci vs.). Koruma derecesi:...

Ürün ayrıntıları

Ürüne Genel Bakış
Konu: MG thread
Malzemeler: AC onaylı Naylon PA66 (Yanıcılık UL 94V-2), (Yanıcılık UL 94V-0 kabul etmeyi kabul edin); BD parçaları için EPDM kauçuk (Süper kauçuk yapmayı kabul eder: yüksek sıcaklıkta kauçuğa direnir, güçlü asit / alkali direnci vs.).
Koruma derecesi: IP68
Çalışma sıcaklığı: -40 ℃ ila 100 ℃
Özellikler: Tırnak sızdırmazlık somunları mükemmel bir tasarıma sahip olup sızdırmazlık somunu "tık" sesine ve tekrar açılmaya uygundur, kabloyu sıkıca tutabilir ve daha geniş bir kablo aralığına sahiptir. Tuzlu su, zayıf asit, alkol, yağ, gres ve genel ödeme masraflarına karşı dayanıklıdır. .
Renk: Siyah (RAL9005), gri (RAL7035), diğer renk isteğe bağlı olarak temin edilebilir.
Kullanım: Önce gövdeyi alt tabakaya yerleştirin ve ardından kilitleme somunu sabitleme gövdesini, kabloyu Sızdırmazlık somunundan geçirin, sabitlemek için sızdırmazlığı sıkın.
MG Kalın Tipi Kablo Rakoru: Daha küçük bir kablo yelpazesine uygulanacak contanın kalınlaştırılması

image001_副本.jpg

Sorgulama