IP68 PG Tipi Pirinç Kablo Rakoru

Konu: PG thread AC F parçalar için nikel kaplamalı pirinç. UL onaylı Naylon PA66 (Yanabilirlik UL 94V-2) E parçası için. 8.D kısımlar için EPDM kauçuk. (Süper kauçuk yapmak için kabul edin: yüksek sıcaklıkta kauçuğa direnmen, kuvvetli asit / alkali direnci vs.). Koruma derecesi: IP68 Çalışma sıcaklığı: -40t ...

Ürün ayrıntıları

Konu: PG thread
AC F parçaları için nikel kaplamalı pirinç. UL onaylı Naylon PA66 (Yanabilirlik UL 94V-2) E parçası için. 8.D kısımlar için EPDM kauçuk. (Süper kauçuk yapmak için kabul edin: yüksek sıcaklıkta kauçuğa direnmen, kuvvetli asit / alkali direnci vs.).
Koruma derecesi: IP68
Çalışma sıcaklığı: -40t ila 100'C
Özellikler: Mükemmel tasarımın pençeleri ve mühürleri. Kablo sıkıca tutabilir ve daha geniş bir kablo aralığına sahiptir. Tuzlu suya, zayıf asit, alkole, yağa, grese ve ortak ödeme gücüne dayanıklıdır.

image001_副本.jpg

Süreci: önce boru kesme bakır kablo ile gerekli kalınlığa getirin, daha sonra tezgahın torna tezgahının çapı, talaşlı imalat ve kalıplama ve daha sonra nihai ürünlere kaplanır
Kurulum yöntemi: çıkış sonu kablo kilitleme dışı olacak ve su geçirmez ve toz geçirmez, anti-titreşim etkisi, kutunun diğer ucunda ekipman erişebilirsiniz.


Sorgulama