IP68 Metrik Tip Pirinç Kablo Rakoru

1.Thread: Metrik vida 2. AC plak parçaları için nikel kaplamalı braket. UL onaylı Naylon PA66 (Yanabilirlik UL 94V-2) E parçası için. 8.D kısımlar için EPDM kauçuk. (Süper kauçuk yapmak için kabul edin: yüksek sıcaklıkta kauçuğa direnmen, kuvvetli asit / alkali direnci vs.). 3.Korunma derecesi: IP68 4Güçlü ...

Ürün ayrıntıları

1.Thread: Metrik iplik
2. AC F parçaları için nikel kaplamalı kör rengi. UL onaylı Naylon PA66 (Yanabilirlik UL 94V-2) E parçası için. 8.D kısımlar için EPDM kauçuk. (Süper kauçuk yapmak için kabul edin: yüksek sıcaklıkta kauçuğa direnmen, kuvvetli asit / alkali direnci vs.).
3.Korunma derecesi: IP68
4 Çalışma sıcaklığı: -40t ila 100'C
5.Özellikler: Mükemmel tasarımın pençeleri ve mühürleri. Kablo sıkıca tutabilir ve daha geniş bir kablo aralığına sahiptir. Tuzlu suya, zayıf asit, alkole, yağa, grese ve ortak ödeme gücüne dayanıklıdır.

image001_副本.jpg

6.Kablo Bandı (kablo su geçirmez derz olarak da bilinir) kablo ve kablo sabitleme ve koruma mekanik teçhizat, elektrik, deniz elektrik, korozyon koruma ekipmanları yaygın olarak kullanılır. Ana işlevi, kablo çıkış deliğini su geçirmez ve toz geçirmez tutmak, böylece makinenin güvenli ve güvenilir şekilde çalışmasını sağlamaktır.


Sorgulama