IP68 G Tipi Pirinç Kablo Rakoru

1.Thread: G iplik 2. AC F parçalar için nikel kaplamalı körük. UL onaylı Naylon PA66 (Yanabilirlik UL 94V-2) E parçası için. 8.D kısımlar için EPDM kauçuk. (Süper kauçuk yapmak için kabul edin: yüksek sıcaklıkta kauçuğa direnmen, kuvvetli asit / alkali direnci vs.). 3.Korunma derecesi: IP68 4. İş ...

Ürün ayrıntıları

1.Thread: G diş
2. AC F parçaları için nikel kaplamalı kör rengi. UL onaylı Naylon PA66 (Yanabilirlik UL 94V-2) E parçası için. 8.D kısımlar için EPDM kauçuk. (Süper kauçuk yapmak için kabul edin: yüksek sıcaklıkta kauçuğa direnmen, kuvvetli asit / alkali direnci vs.).
3.Korunma derecesi: IP68
4. Çalışma sıcaklığı: -40t ila 100'C
5.Usar: yaygın olarak çeşitli mekanik santraller, kontrol kutusu, dijital ekran kartı, otomatik kontrol santralleri, elektrik ekipmanları, güneş enerjisi sistemi kablolama, telekomünikasyon ve ağ iletişimi, gözetim sistemleri, video ve ses, LED aydınlatma, trafik sinyalleri, iş ekipmanı ve sabit tel ve kablo ile diğer elektrik ürünleri. AG-D serisi, hacim küçük ve küçük kutuya, ofis alanlarına uygundur.
6.Kullanım: önce gövde taban plakasına yerleştirilir ve somun sabitlenir, daha sonra tel kıstırma halkasına sarılır. Son olarak, sıkı kafa sıkıca bastırılır ve sabitlenir ve su geçirmez ve toz geçirmez işlev görür.
7.Features:
1) gövde ve kelepçe tırnak şekillendirme, montaj zamandan tasarruf, uygun.
2) sıkı kafa, madencilik zorla sıkı, manuel operasyon dışında sıkıca, işgücü tasarrufu, basit sıkıştırılmış olabilir ürün.

image001_副本.jpg

Sorgulama