Tarihimiz
Zhejiang Tolerance Electrical Co Ltd kablolama aksesuarları profesyonel bir üreticisidir. Kendimiz fabrika kurduktan sonra Hoşgörü, Ar-Ge, üretim ve satış çeşitli kablolama aksesuarları her zaman üzerinde duruluyor. Ana ürünler, kablo klipsleri, genişletici fişler, kendinden yapışkanlı kravat bağlama, eyer tipi kravat montajı, kablo bezleri, spiral sargı bantları, paslanmaz çelik kablo kravatları, lehimsiz klemensler vb. Içerir. Ürünlerimiz ağırlıklı olarak konut dekorasyon kablolama, bina mühendisliği kablolama, elektrik kabloları, gemi inşa sanayi, iletişim mühendisliği kablolama, hafif sanayi ve ağır sanayi kabloları, bu arada, ürünlerimizin kalitesi evde yurtiçinde ve yurtdışında büyük popülerlik tadını uygulanır .


Fabrikamız
Fabrikamızla ilgili olarak beş katın var. Birinci katta, birinci katta naylon kablo bağları ve kablo klipsleri üretiminde uzmanlaşmış beş makine var. Hepsi yeni ve güçlü bir üretim kapasitesine sahipler. İkinci katta bitmiş ürünler için depomuz var. Üçüncü katta, paslanmaz çelik kablo bağları makinemiz. iki üretim hattımız var. Ürünler SS316 malzemeden imal edilmiştir. biz de çekme test ve sıkı kalite var, bu arada iki makine anthor ve sarmal bantlar ve kablo çektirmeler sarıcı üretiminde uzmanlaşmış bulunmaktadır. Dört katta, paketleme odamız. Birçok ürün burada bitirildi. Beşte, yarı mamuller için depomuz var.


Bizim ürünümüz
Naylon kablo kravat, kablo klibi, genişletmek tapa, paslanmaz çelik kablo kravat, kablo kravat montaj, spiral sargı bandı, O tipi üreticisi tüp.


Ürün uygulaması
ağırlıklı olarak konut dekorasyon kablolama, bina mühendisliği kablolama, elektrik kabloları, gemi inşa endüstrisi kablolama, iletişim mühendisliği kablolama, hafif sanayi ve ağır sanayi uygulamalı.


Üretim ekipmanı
Plastik makina, Ekstruder, Delgeç makineler, Karıştırma makinaları, Toz haline getirme makineleri.


Servisimiz
Ön satış: Ürünlerimizi, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu müşterimize öneriyoruz ve kullanım, işlev, özellik, avantaj, malzeme vb. Tanıtmaktayız.
Satılanlar: resimleri, ürünler, üretim süreci, etiket, marka vb. Için ousteğe göndeririz.
Satıştan sonra: kalitemizi kontrol etmek ve ortadan kaldırmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Elbette, herhangi bir sorunuz olursa, onlara yardımcı olmak için elimizden geleni yapacağız.